הטבות בלעדיות לאורחי "דגנית" כל השנה

מרכבות הירדן- טיול ברכבים ירוקים

דרום הכנרת, בירדנית, במקום שבו נפגשים מי האגם עם מי הירדן, מציע אורי העגלון טיול מדהים ברכבי קלאב קאר ידידותיים לסביבה, לשעתיים של טיול קסום בשבילי עמק הירדן בעקבות חלוצים.

נוסעים באיטיות דרך מעברי הבוץ של ביתניה תחתית, עוברים בשדות המושבה כנרת, חולפים על פני דקלים מרהיבים וחונים ליד אגמי מים ויובלים, שפעם גידלו בהם דגים. בין צחוקים לכוס תה, מספר אורי את הסיפורים הארצישראליים הגליליים הפנטסטיים ביותר, וכל זה מתובל בשירי ארץ-ישראל ובאוכל אותנטי שאורי מכין במו ידיו על טבון וגחלים.

 

רוב רוי

אתר "רוב רוי" בנוי בסגנון אינדיאני ייחודי מאוד בו תוכלו לשכור סירת קאנו ולחתור בנחת במימי הירדן הנקיים והשלווים. באתר ניתן להשתכשף במיים, קיימות פינות ישיבה והרבה טבע.

האתר פועל ברוב חודשי השנה למעט בחודשי החורף הקרים במיוחד. תה חם ומתוק מוגש לאורך כל היום והכניסה למקום היא ללא תשלום. מומלץ לשכור סירת קאנו ולחתור בבירדן הרוגע במשך כ- שעה וחצי. תוכלו לחוות את השקט הנפלא ואת תחושת הטבע המקיף אתכם מכל עבר. אם תהיו בשקט תשמעו את גלישת צבי המים לירדן, את צווחת האזהרה של לבן החזה. תוכלו לראות נוטריות שוחות לידכם ודגי אמנון שיעלו לנשק את רגליכם. 

ג'ונגל כיף

"ג'ונגל כייף" בקיבוץ בית זרע מציע מבחר פעילויות לילדים. פינות ליטוף. מיצג זוחלים. ג'ונגל קופים, בית קפה ומבחר גדול של בעלי חיים. שאול שטיין שהוא משוגע על בעלי חיים, הקים פינת חי מקסימה. הוא שילב בין יכולותיו ההנדסיים לבין אהבתו לחי ובעזרת שניהם יצר פינת חי מיוחדת ומזמינה.

להורים היגעים שמחפשים רגע של שקט זהו בדיוק המקום. בואו ותהנו מקשקושי התוכים המצחיקים, מקופי הסנאי השובבים, מסוס הפוני החביב ומצבי הענק שמסתובבים חופשי במקום.

הילדים שלכם לא יוותרו לכם על ביקור במקום. מומלץ מאוד.

חוות השוקולד של גליתא מציעה לאורחי דגנית חוויה ייחודית שכולה שוקולד. בחווה מוצג סרט הדרכה מרתק על מקורו של השוקולד, מתקיימות בה סדנאות מתוקות וחנות החווה מוכרת את מוצריה בחווה פועל בר קפה שמגיש גלידות ייחודיות ומתוקים בשפע.
בחנות החווה ניתן לרכוש שוקולדים מכל המינים והסוגים שמוגשים באריזות יפהפיות. 

אם הנכם חוגגים ארוע ניתן להזמין חבילות שי שיגיעו לחדר האירוח בתיאום.

נגן וידאו

חווית נהריים

מסלול ייחודי שנמצא כ 6 ק"מ דרומית לדגניה ב' וכקילומטר וחצי מקיבוץ אשדות יעקב איחוד.
במקום יש את "פארק הבנות", לזכרן של שבע הבנות הצעירות שנרצחו במקום על ידי חייל ירדני בעת טיול בית ספר.
כמו כן תוכלו לעבור לצד הירדני ולחוות לרגע את התחושה של "מעבר לגבול"..
בחורפים טובים באמת, נפתח סכר נהריים ואז ניתנת הזדמנות נדירה לחוות את עוצמתם של מים זורמים כפי שלא תראו בשום מקום אחר בארץ.
בקשו הסבר על האתר הייחודי הזה שהיה לאבן דרך בזמנו בכל הקשור להקמת רשת החשמל בפלסטינה דאז.
במקום מרכז מבקרים צנוע וחנות לממכר ארטיקים ושתייה קרה.

בריכת השחייה

בעונת הרחצה הקיצית עומדת לרשות אורחי דגנית בריכת השחייה של הקיבוץ.

הבריכה שלנו מדהימה ביופייה ויושבת אל מול נוף ההרים, ובה דשאים מטופחים ובריכת פעוטות. עונת הרחצה נפתחת בדרך כלל בתחילת יוני ומסתיימת בסוף ספטמבר.

בבריכה מפוזרות שמשיות צל לנוחיות האורחים, כסאות ישיבה, שירותים ומקלחות.

גן בשמת - גן שעשועים

לילדים שמסיימים לאכול בחדר האוכל הכנו פינת משחקים.
גן בשמת קיים משנת "יובל השמונים" שלנו, משנת 2000, שאז הקמנו את הגן (עדיין ללא שם) לרגל חגיגות השמונים של הקיבוץ. מאוחר יותר ביצענו תוספת והרחבה של הגן בעזרת תרומות ממשפחת בן הגיא, שביקשה להנציח את בתם הקטנה בשמת, שנקטפה בדמי ימיה. הגן מתוחזק ומתופעל ומהווה מקום מפגש עליז ושמח לילדי הקיבוץ ולילדי אורחינו הרבים. הגן מואר בלילה והפעילות בו כמעט ואינה פוסקת- אפילו… בימי החורף.